Yunoshi mladsha vazrast (b.1999-00): Blagoevgrad - Oblastna grupa 2015/16

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Belasitsa (Petrich)                12   10   1   1   46:15   31
-------------------------------------------------------------------
 2. Septemvri (Simitli)                12    8   0   4   23:16   24
 3. Mesta 1929 (Hadzhidimovo)          12    6   3   3   28:24   21
 4. Vihren 1925 (Sandanski)            12    5   3   4   28:16   18
 5. Nevrokop (Gotse Delchev)           12    5   1   6   28:22   16
 6. Pirin 2002 (Razlog)                12    4   0   8   26:43   12
 7. Bansko (Bansko)                    12    0   0  12    1:44    0

                           Round 1

5 September 2015, Saturday, 12:30 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)            4:0 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Septemvri (Simitli)                                       bye

                           Round 2

12 September 2015, Saturday, 12:30 EEST:
Vihren 1925 (Sandanski) - Septemvri (Simitli)             0:1 
Belasitsa (Petrich) - Pirin 2002 (Razlog)                 5:3 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Bansko (Bansko)                                           bye

                           Round 3

19 September 2015, Saturday, 12:30 EEST:
Bansko (Bansko) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)               1:4 
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Septemvri (Simitli)                                       bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye

                           Round 4

26 September 2015, Saturday, 12:30 EEST:
Mesta 1929 (Hadzhidimovo) - Vihren 1925 (Sandanski)       1:1 
Bansko (Bansko) - Nevrokop (Gotse Delchev)                0:7 
Septemvri (Simitli)                                       bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye

                           Round 5

3 October 2015, Saturday, 12:30 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)      3:0 awd 
Pirin 2002 (Razlog) - Bansko (Bansko)                     4:0 
Septemvri (Simitli) - Belasitsa (Petrich)                 1:3 
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye

                           Round 6

10 October 2015, Saturday, 12:30 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Pirin 2002 (Razlog)            3:4 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Septemvri (Simitli)                                       bye
Bansko (Bansko)                                           bye

                           Round 7

17 October 2015, Saturday, 12:30 EEST:
Pirin 2002 (Razlog) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)           postponed 
Vihren 1925 (Sandanski) - Belasitsa (Petrich)             2:3 
14 November 2015, Saturday, 12:30 EET:
Pirin 2002 (Razlog) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)           2:4 
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Septemvri (Simitli)                                       bye

                           Round 8

24 October 2015, Saturday, 12:30 EEST:
Bansko (Bansko) - Septemvri (Simitli)                     0:1 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye

                           Round 9

31 October 2015, Saturday, 12:30 EET:
Septemvri (Simitli) - Nevrokop (Gotse Delchev)            2:1 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye

                           Round 10

7 November 2015, Saturday, 12:30 EET:
Mesta 1929 (Hadzhidimovo) - Belasitsa (Petrich)           1:4 
Bansko (Bansko) - Vihren 1925 (Sandanski)                 0:3 awd 
Pirin 2002 (Razlog) - Septemvri (Simitli)                 1:4 
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye

                           Round 11

14 November 2015, Saturday, 12:30 EET:
Vihren 1925 (Sandanski) - Nevrokop (Gotse Delchev)        0:1 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Septemvri (Simitli)                                       bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye

                           Round 7 - postponed match

14 November 2015, Saturday, 12:30 EET:
Pirin 2002 (Razlog) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)           2:4 

                           Round 12

21 November 2015, Saturday, 12:30 EET:
Pirin 2002 (Razlog) - Vihren 1925 (Sandanski)             0:2 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Septemvri (Simitli)                                       bye

                           Round 13

28 November 2015, Saturday, 12:30 EET:
Septemvri (Simitli) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)           5:2 
Belasitsa (Petrich) - Bansko (Bansko)                     3:0 awd 
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye

                           Round 14

5 March 2016, Saturday, 12:30 EET:
Belasitsa (Petrich) - Nevrokop (Gotse Delchev)            4:0 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Septemvri (Simitli)                                       bye

                           Round 15

12 March 2016, Saturday, 12:30 EET:
Septemvri (Simitli) - Vihren 1925 (Sandanski)             postponed 
Pirin 2002 (Razlog) - Belasitsa (Petrich)                 1:9 
28 May 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Septemvri (Simitli) - Vihren 1925 (Sandanski)             0:2 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Bansko (Bansko)                                           bye

                           Round 16

19 March 2016, Saturday, 12:30 EET:
Mesta 1929 (Hadzhidimovo) - Bansko (Bansko)               3:0 awd 
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Septemvri (Simitli)                                       bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye

                           Round 17

26 March 2016, Saturday, 12:30 EET:
Vihren 1925 (Sandanski) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)       3:3 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Bansko (Bansko)                3:0 awd 
Septemvri (Simitli)                                       bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye

                           Round 18

2 April 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Mesta 1929 (Hadzhidimovo) - Nevrokop (Gotse Delchev)      2:1 
Bansko (Bansko) - Pirin 2002 (Razlog)                     0:3 awd 
Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli)                 3:0 
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye

                           Round 19

6 April 2016, Wednesday, 12:30 EEST:
Pirin 2002 (Razlog) - Nevrokop (Gotse Delchev)            5:2 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Septemvri (Simitli)                                       bye
Bansko (Bansko)                                           bye

                           Round 20

9 April 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Mesta 1929 (Hadzhidimovo) - Pirin 2002 (Razlog)           2:1 
Belasitsa (Petrich) - Vihren 1925 (Sandanski)             3:0 
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Septemvri (Simitli)                                       bye

                           Round 21

16 April 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     4:0 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye

                           Round 22

23 April 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Septemvri (Simitli)            0:2 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye

                           Round 23

30 April 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Mesta 1929 (Hadzhidimovo)           3:3 
Vihren 1925 (Sandanski) - Bansko (Bansko)                 3:0 awd 
Septemvri (Simitli) - Pirin 2002 (Razlog)                 3:1 
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye

                           Round 24

7 May 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Vihren 1925 (Sandanski)        3:3 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Septemvri (Simitli)                                       bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye

                           Round 25

14 May 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 2002 (Razlog)             9:1 
Mesta 1929 (Hadzhidimovo)                                 bye
Belasitsa (Petrich)                                       bye
Bansko (Bansko)                                           bye
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye
Septemvri (Simitli)                                       bye

                           Round 26

21 May 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Mesta 1929 (Hadzhidimovo) - Septemvri (Simitli)           3:0 awd 
Bansko (Bansko) - Belasitsa (Petrich)                     0:6 
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye
Pirin 2002 (Razlog)                                       bye
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye

                           Round 15 - postponed match

28 May 2016, Saturday, 12:30 EEST:
Septemvri (Simitli) - Vihren 1925 (Sandanski)             0:2 

top


Yunoshi mladsha vazrast (b.1999-00): Blagoevgrad - Oblastna grupa 2015/16 - Results grid

-------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7. 
-------------------------------------------------------------------------
 1. Belasitsa (Petrich)                XXX  3:0  3:3  3:0  4:0  5:3  3:0*
 2. Septemvri (Simitli)                1:3  XXX  5:2  0:2  2:1  3:1  4:0 
 3. Mesta 1929 (Hadzhidimovo)          1:4  3:0* XXX  1:1  2:1  2:1  3:0*
 4. Vihren 1925 (Sandanski)            2:3  0:1  3:3  XXX  0:1  9:1  3:0*
 5. Nevrokop (Gotse Delchev)           4:0  0:2  3:0* 3:3  XXX  3:4  3:0*
 6. Pirin 2002 (Razlog)                1:9  1:4  2:4  0:2  5:2  XXX  4:0 
 7. Bansko (Bansko)                    0:6  0:1  1:4  0:3* 0:7  0:3* XXX 
-------------------------------------------------------------------------

top