Yunoshi starsha vazrast (b.1996-97): Vratsa - Zonalna grupa 2014/15

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Mizia 2005 (Knezha)                12   11   1   0   47:7    34  Champion
 2. Botev 2008 (Kozloduy)              12    9   1   2   66:10   28          
 3. Chavdar 1957 (Byala Slatina)       12    6   2   4   43:34   20          
 4. Dunav 98 (Selanovtsi)              12    6   0   6   24:27   18          
 5. Septemvri (Glozhene)               12    4   0   8   28:47   12          
 6. Botev (Krivodol)                   12    3   0   9   18:47    9          
 7. Ogosta (Hayredin)                  12    1   0  11   11:65    3          

                           Round 1

19 September 2014, Friday, 17:00 EEST:
Mizia 2005 (Knezha) - Botev (Krivodol)                    3:0 
Septemvri (Glozhene) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)       4:6 
Ogosta (Hayredin) - Dunav 98 (Selanovtsi)                 0:5 
Botev 2008 (Kozloduy)                                     bye

                           Round 2

26 September 2014, Friday, 17:00 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Ogosta (Hayredin)          6:1 
Botev (Krivodol) - Septemvri (Glozhene)                   1:5 
27 September 2014, Saturday, 10:30 EEST:
Botev 2008 (Kozloduy) - Mizia 2005 (Knezha)               0:1 
Dunav 98 (Selanovtsi)                                     bye

                           Round 3

3 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
Ogosta (Hayredin) - Botev (Krivodol)                      2:4 
Dunav 98 (Selanovtsi) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)      4:3 
4 October 2014, Saturday, 10:30 EEST:
Septemvri (Glozhene) - Botev 2008 (Kozloduy)              1:10 
Mizia 2005 (Knezha)                                       bye

                           Round 4

10 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
Botev (Krivodol) - Dunav 98 (Selanovtsi)                  0:3 
Mizia 2005 (Knezha) - Septemvri (Glozhene)                3:1 
11 October 2014, Saturday, 10:30 EEST:
Botev 2008 (Kozloduy) - Ogosta (Hayredin)                13:0 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 5

17 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
Ogosta (Hayredin) - Mizia 2005 (Knezha)                   0:9 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Botev (Krivodol)           2:0 
18 October 2014, Saturday, 10:30 EEST:
Dunav 98 (Selanovtsi) - Botev 2008 (Kozloduy)             0:5 
Septemvri (Glozhene)                                      bye

                           Round 6

24 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
Mizia 2005 (Knezha) - Dunav 98 (Selanovtsi)               8:0 
Septemvri (Glozhene) - Ogosta (Hayredin)                  4:0 
25 October 2014, Saturday, 10:30 EEST:
Botev 2008 (Kozloduy) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)      8:2 
Botev (Krivodol)                                          bye

                           Round 7

31 October 2014, Friday, 15:00 EET:
Dunav 98 (Selanovtsi) - Septemvri (Glozhene)              6:3 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Mizia 2005 (Knezha)        3:3 
1 November 2014, Saturday, 10:30 EET:
Botev (Krivodol) - Botev 2008 (Kozloduy)                  1:10 
Ogosta (Hayredin)                                         bye

                           Round 8

20 March 2015, Friday, 15:00 EET:
Botev (Krivodol) - Mizia 2005 (Knezha)                    0:5 
Dunav 98 (Selanovtsi) - Ogosta (Hayredin)                 3:1 
21 March 2015, Saturday, 15:00 EET:
in Bardarski geran:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Septemvri (Glozhene)       9:1 
Botev 2008 (Kozloduy)                                     bye

                           Round 9

27 March 2015, Friday, 15:00 EET:
Ogosta (Hayredin) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)          4:5 
Mizia 2005 (Knezha) - Botev 2008 (Kozloduy)               postponed 
28 March 2015, Saturday, 15:00 EET:
Septemvri (Glozhene) - Botev (Krivodol)                   6:2 
6 May 2015, Wednesday, 18:00 EEST:
Mizia 2005 (Knezha) - Botev 2008 (Kozloduy)               4:2 
Dunav 98 (Selanovtsi)                                     bye

                           Round 10

3 April 2015, Friday, 17:00 EEST:
Botev 2008 (Kozloduy) - Septemvri (Glozhene)              3:0 
Botev (Krivodol) - Ogosta (Hayredin)                      5:0 
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Dunav 98 (Selanovtsi)      3:0 
Mizia 2005 (Knezha)                                       bye

                           Round 11

10 April 2015, Friday, 17:00 EEST:
Dunav 98 (Selanovtsi) - Botev (Krivodol)                  3:0 
Ogosta (Hayredin) - Botev 2008 (Kozloduy)                 0:7 
Septemvri (Glozhene) - Mizia 2005 (Knezha)                1:4 
Chavdar 1957 (Byala Slatina)                              bye

                           Round 12

17 April 2015, Friday, 17:00 EEST:
Mizia 2005 (Knezha) - Ogosta (Hayredin)                   3:0 
Botev 2008 (Kozloduy) - Dunav 98 (Selanovtsi)             2:0 
Botev (Krivodol) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)           5:3 
Septemvri (Glozhene)                                      bye

                           Round 13

24 April 2015, Friday, 17:00 EEST:
Chavdar 1957 (Byala Slatina) - Botev 2008 (Kozloduy)      1:1 
Dunav 98 (Selanovtsi) - Mizia 2005 (Knezha)               0:1 
25 April 2015, Saturday, 17:00 EEST:
Ogosta (Hayredin) - Septemvri (Glozhene)                  3:1 
Botev (Krivodol)                                          bye

                           Round 9 - postponed match

6 May 2015, Wednesday, 18:00 EEST:
Mizia 2005 (Knezha) - Botev 2008 (Kozloduy)               4:2 

                           Round 14

8 May 2015, Friday, 18:00 EEST:
Mizia 2005 (Knezha) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)        3:0 
Botev 2008 (Kozloduy) - Botev (Krivodol)                  5:0 
9 May 2015, Saturday, 18:00 EEST:
Septemvri (Glozhene) - Dunav 98 (Selanovtsi)              postponed 
24 May 2015, Sunday, 18:00 EEST:
Septemvri (Glozhene) - Dunav 98 (Selanovtsi)              1:0 
Ogosta (Hayredin)                                         bye

top


Yunoshi starsha vazrast (b.1996-97): Vratsa - Zonalna grupa 2014/15 - Results grid

-------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7. 
-------------------------------------------------------------------------
 1. Mizia 2005 (Knezha)                XXX  4:2  3:0  8:0  3:1  3:0  3:0 
 2. Botev 2008 (Kozloduy)              0:1  XXX  8:2  2:0  3:0  5:0 13:0 
 3. Chavdar 1957 (Byala Slatina)       3:3  1:1  XXX  3:0  9:1  2:0  6:1 
 4. Dunav 98 (Selanovtsi)              0:1  0:5  4:3  XXX  6:3  3:0  3:1 
 5. Septemvri (Glozhene)               1:4  1:10 4:6  1:0  XXX  6:2  4:0 
 6. Botev (Krivodol)                   0:5  1:10 5:3  0:3  1:5  XXX  5:0 
 7. Ogosta (Hayredin)                  0:9  0:7  4:5  0:5  3:1  2:4  XXX 
-------------------------------------------------------------------------

top