Yunoshi starsha vazrast (b.1996-97): Blagoevgrad - zona "Struma" 2014/15

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 |
        | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
        | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
        | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Pirin (Gotse Delchev)              20   16   1   3   62:19   49
 2. Septemvri (Simitli)                20   15   1   4   79:29   46
 3. Belasitsa (Petrich)                20   12   1   7   43:35   37
 4. Pirin 2002 (Razlog)                20    5   4  11   22:39   19
 5. Germaneya (Sapareva banya)         20    4   1  15   19:69   13
 6. Bansko (Bansko)                    20    3   2  15   21:55   11

                           Round 1

18 September 2014, Thursday, 17:00 EEST:
Pirin (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)               6:2 
Bansko (Bansko) - Germaneya (Sapareva banya)              1:2 
Pirin 2002 (Razlog) - Septemvri (Simitli)                 1:3 

                           Round 2

25 September 2014, Thursday, 17:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli)                 3:8 
Germaneya (Sapareva banya) - Pirin 2002 (Razlog)          1:3 
Pirin (Gotse Delchev) - Bansko (Bansko)                   5:1 

                           Round 3

2 October 2014, Thursday, 16:00 EEST:
Bansko (Bansko) - Belasitsa (Petrich)                     0:1 
Pirin 2002 (Razlog) - Pirin (Gotse Delchev)               0:1 
Septemvri (Simitli) - Germaneya (Sapareva banya)          5:0 

                           Round 4

9 October 2014, Thursday, 16:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Germaneya (Sapareva banya)          5:2 
Pirin (Gotse Delchev) - Septemvri (Simitli)               4:2 
Bansko (Bansko) - Pirin 2002 (Razlog)                     1:3 

                           Round 5

16 October 2014, Thursday, 16:00 EEST:
Pirin 2002 (Razlog) - Belasitsa (Petrich)                 2:2 
Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     9:1 
Germaneya (Sapareva banya) - Pirin (Gotse Delchev)        0:6 

                           Round 6

23 October 2014, Thursday, 16:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Pirin (Gotse Delchev)               0:3 
Germaneya (Sapareva banya) - Bansko (Bansko)              postponed 
Septemvri (Simitli) - Pirin 2002 (Razlog)                 9:0 
not scheduled:
Germaneya (Sapareva banya) - Bansko (Bansko)              3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.

                           Round 7

30 October 2014, Thursday, 15:00 EET:
Septemvri (Simitli) - Belasitsa (Petrich)                 3:0 
Pirin 2002 (Razlog) - Germaneya (Sapareva banya)          2:0 
Bansko (Bansko) - Pirin (Gotse Delchev)                   1:2 

                           Round 8

6 November 2014, Thursday, 15:00 EET:
Belasitsa (Petrich) - Bansko (Bansko)                     3:1 
Pirin (Gotse Delchev) - Pirin 2002 (Razlog)               0:0 
Germaneya (Sapareva banya) - Septemvri (Simitli)          1:5 

                           Round 9

13 November 2014, Thursday, 15:00 EET:
Germaneya (Sapareva banya) - Belasitsa (Petrich)          2:1 
Septemvri (Simitli) - Pirin (Gotse Delchev)               6:4 
Pirin 2002 (Razlog) - Bansko (Bansko)                     1:1 

                           Round 10

20 November 2014, Thursday, 15:00 EET:
Belasitsa (Petrich) - Pirin 2002 (Razlog)                 2:1 
Bansko (Bansko) - Septemvri (Simitli)                     0:2 
Pirin (Gotse Delchev) - Germaneya (Sapareva banya)        3:0 

                           Round 11

12 March 2015, Thursday, 15:00 EET:
Pirin (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)               postponed 
Bansko (Bansko) - Germaneya (Sapareva banya)              postponed 
Pirin 2002 (Razlog) - Septemvri (Simitli)                 postponed 
21 May 2015, Thursday, 17:00 EEST:
Pirin (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)               3:0 
Bansko (Bansko) - Germaneya (Sapareva banya)              3:0 
Pirin 2002 (Razlog) - Septemvri (Simitli)                 1:1 

                           Round 12

19 March 2015, Thursday, 15:00 EET:
Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli)                 0:1 
Germaneya (Sapareva banya) - Pirin 2002 (Razlog)          postponed 
Pirin (Gotse Delchev) - Bansko (Bansko)                   5:0 
not scheduled:
Germaneya (Sapareva banya) - Pirin 2002 (Razlog)          3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.

                           Round 13

26 March 2015, Thursday, 15:00 EET:
Bansko (Bansko) - Belasitsa (Petrich)                     1:2 
Pirin 2002 (Razlog) - Pirin (Gotse Delchev)               0:1 
Septemvri (Simitli) - Germaneya (Sapareva banya)          8:1 

                           Round 14

2 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Germaneya (Sapareva banya)          5:0 
Pirin (Gotse Delchev) - Septemvri (Simitli)               3:1 
Bansko (Bansko) - Pirin 2002 (Razlog)                     1:0 

                           Round 15

9 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Pirin 2002 (Razlog) - Belasitsa (Petrich)                 1:2 
Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     postponed 
Germaneya (Sapareva banya) - Pirin (Gotse Delchev)        postponed 
not scheduled:
Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.
Germaneya (Sapareva banya) - Pirin (Gotse Delchev)        0:3 awd * 
* - initially postponed, then awarded.

                           Round 16

16 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Pirin (Gotse Delchev)               1:0 
Germaneya (Sapareva banya) - Bansko (Bansko)              2:2 
Septemvri (Simitli) - Pirin 2002 (Razlog)                 3:2 

                           Round 17

23 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Septemvri (Simitli) - Belasitsa (Petrich)                 0:1 
Pirin 2002 (Razlog) - Germaneya (Sapareva banya)          3:1 
Bansko (Bansko) - Pirin (Gotse Delchev)                   1:2 

                           Round 18

30 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Bansko (Bansko)                     6:0 
Pirin (Gotse Delchev) - Pirin 2002 (Razlog)               2:1 
Germaneya (Sapareva banya) - Septemvri (Simitli)          0:4 

                           Round 19

7 May 2015, Thursday, 17:00 EEST:
Germaneya (Sapareva banya) - Belasitsa (Petrich)          1:2 
Septemvri (Simitli) - Pirin (Gotse Delchev)               3:1 
Pirin 2002 (Razlog) - Bansko (Bansko)                     1:0 

                           Round 6 - postponed match

not scheduled:
Germaneya (Sapareva banya) - Bansko (Bansko)              3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.

                           Round 12 - postponed match

not scheduled:
Germaneya (Sapareva banya) - Pirin 2002 (Razlog)          3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.

                           Round 15 - postponed matches

not scheduled:
Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.
Germaneya (Sapareva banya) - Pirin (Gotse Delchev)        0:3 awd * 
* - initially postponed, then awarded.

                           Round 20

14 May 2015, Thursday, 17:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Pirin 2002 (Razlog)                 5:0 
Bansko (Bansko) - Septemvri (Simitli)                     6:3 
Pirin (Gotse Delchev) - Germaneya (Sapareva banya)        8:0 

                           Round 11 - postponed matches

21 May 2015, Thursday, 17:00 EEST:
Pirin (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)               3:0 
Bansko (Bansko) - Germaneya (Sapareva banya)              3:0 
Pirin 2002 (Razlog) - Septemvri (Simitli)                 1:1 

top


Yunoshi starsha vazrast (b.1996-97): Blagoevgrad - zona "Struma" 2014/15 - Results grid

--------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6. 
--------------------------------------------------------------------
 1. Pirin (Gotse Delchev)              XXX  4:2  6:2  0:0  3:0  5:1 
                                       XXX  3:1  3:0  2:1  8:0  5:0 
 2. Septemvri (Simitli)                6:4  XXX  3:0  9:0  5:0  9:1 
                                       3:1  XXX  0:1  3:2  8:1  3:0*
 3. Belasitsa (Petrich)                0:3  3:8  XXX  2:1  5:2  3:1 
                                       1:0  0:1  XXX  5:0  5:0  6:0 
 4. Pirin 2002 (Razlog)                0:1  1:3  2:2  XXX  2:0  1:1 
                                       0:1  1:1  1:2  XXX  3:1  1:0 
 5. Germaneya (Sapareva banya)         0:6  1:5  2:1  1:3  XXX  3:0*
                                       0:3* 0:4  1:2  3:0* XXX  2:2 
 6. Bansko (Bansko)                    1:2  0:2  0:1  1:3  1:2  XXX 
                                       1:2  6:3  1:2  1:0  3:0  XXX 
--------------------------------------------------------------------

top